KONST / Litografier / Färglitografi 14965195
nr 1496 5195
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, "S som i skrak", 420-upplaga. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 67x55 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:07:53
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr